Biz Kimiz?

İdeal eksenli hedeflerle, maddi çıkarın ikinci planda olduğu bir anlayışla, Doğal Besin Sağlıklı Nesil sloganıyla hizmetinizdeyiz.

Üretim

Yöresel tazeliği koruyarak, gıda mühendislerimizin belirlediği standartlarda, geleneksel usullere uygun üretiyoruz.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Yöresinden güvenli gıda tedarik zinciriyle gelen ürünlerimiz; Kolay Sipariş, Hızlı Teslimat anlayışıyla talep oluşturduğunuz andan itibaren kısa sürede kapınıza ulaştırıyoruz.

Yöreden Gönder;

Sofranızda tükettiğiniz ürünlerle alakalı “organik” ya da “doğal” kelimeleri size de garip gelmiyor mu? Tereyağ, Bal, Zeytinyağı, Peynir, Pekmez ve aklınıza hangi ürün geliyorsa doğadandır ve organiktir; katkısı emek, derdi fayda olmalıdır. Nesillerimizi yöresel lezzetlerle doğru besleyerek hayata hazırlamalıdır. Yöreden Gönder ekibi olarak organik olması gereken soframızdaki lezzetleri sizlere doğal, güvenilir, taze ve yöresinin tadında ulaştırmak için kolları sıvadık. İdeal eksenli hedeflerle, maddi çıkarın ikinci planda olduğu bir anlayışla, Doğal Besin Sağlıklı Nesil sloganıyla hizmetinizdeyiz.

evet iddialıyız!

İddiamızı gerçekleştirmek için yurdumuzun birçok bölgesinde dağ bayır demeden, illerimizin kırsal bölgelerinde, köylü üreticimizle buluşuyoruz. Kırsal kalkınmanın sağlanabileceği dinamikleri de planlayarak, köylü birlikleri ve kooperatifleri destekliyoruz. Helal ve doğal gıdayı temin etmek için hem çiftçilerimizi bilgilendiriyor hem de üreticilerimiz ile anlaşmalar imzalıyoruz. Ürünlerimizi gıda mühendislerimizin kontrolünde sizin talep ettiğiniz, bizim belirlediğimiz şartlarda üretiyoruz. Siz isteyin biz en kalitelisini Yöreden Gönder’elim…

Artık dur diyebilirsiniz ve bizi deneyebilirsiniz...

Soframızda, endüstriyel mekanizmalarda üretilen birçok gıdanın olduğunun farkında mısınız? Tükettiğiniz gıdaların zihin yapımıza, beden yapımıza ve bağışıklığımıza nasıl bir etkisi olduğunu biliyor musunuz? Son dönemde Covid-19 salgının yaygınlaşmasıyla birlikte doğal beslenmenin önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Endüstriyel ürünlerin midemizi doyursa da vücudumuza etki değerleri itibariyle doğal ürünler kadar faydalı olamadığı açıktır. Gelin sizlerle doğal tüketim ile ilgili bir seferberlik başlatalım, nesillerimizi koruyalım.